Вчера во 17.35 часот во СВР Скопје, 40-годишна жена од Скопје пријавила дека во семејниот дом на подрачјето на Гази Баба била физички нападната од нејзиниот сопруг М.М.(45).

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.