Трагедија го потресе Белград кога маж сконал од трговски центар.

Имено, во доцните попладневни часови 30-годишен маж паднал од третиот кат во трговски центар во Белград.

„Околу 18 часот и 30 минути полицијата добила дојава дека во трговскиот центар се случил инцидент. Екипите излегле на местото, за жал констатирана е смрт“, вели изворот на Курир.