Тешка сообраќајна несреќа се случи на булеварот „Борис Трајковски“, вчеравечер околу 22 часот, пренесува Скопје1.

Според првичните информации има тешко повредени, дошла и Брза помош. Од снимките се слуша гласно викање, плачење и навреди.

„Што направи бе, ја уби мајка ми.. Мајка ми ја уби…Колку возиш, колку возиш п**а ти ма**р. Што направи?“, се слуша од видеото.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Скопје1 / Skopje1 (@skopje1mk)