Кремот го купив од чиста љубопитност, но после неколку дена бев воодушевен од ефектите. Дури сега видов како треба да изгледа мојот потенција. Некако ми се зголеми самата машкост. Лесно се нанесува, не остава траги на облеката и дава одлични резултати.

Да, ова е производот што го посакував долго време! Дефинитивно можам да издржам подолго, а мојата партнерка е презадоволна – Марко, 39 години од Скопје.

Решете ги вашите проблеми лесно и здраво, со едноставна употреба на кремата HYPER MEN.

HYPER MEN кремата е нов и уникатен производ на пазарот поради неговиот состав и дејство! Наменет е за сите мажи кои сакаат незаборавно искуство во врската.

Произведен е од внимателно одбрани, сертифицирани и проверени хербални суровини, а природната формула е специјално прилагодена за посилниот пол. Со редовна употреба на кремата HYPER MEN, секој маж ќе ги постигне посакуваните резултати и ќе го исполни својот целосен потенцијал.

HYPER MEN се препорачува кај: намалено машко либидо, незадоволство од вашата големина на половиот орган, прерана ејакулација и за сите мажи кои сакаат врвно и незаборавно искуство.

HYPER MEN состав: Вода, парафинска течност, петролатум, бутироспермум парки (шеа путер), масло од босилек, прашок од лист Гинко билоба, прашок од женшен, етерично масло од црн бибер, екстракт од лист од рузмарин, цедиум сулфатари, пропилен гликол, стеарил алкохол, феноксиетанол, етилхексилглицерин.

Начин на употреба: Кремот за интимна масажа HYPER MEN е наменет за локална апликација. На интимната област претходно измиена со топла вода, нежно масирајте со мала количина од кремот, со умерено стискање од коренот нагоре. Масирајте додека кремата целосно не се апсорбира. Ваквата масажа применувајте ја 1-2 пати на ден по 2-3 минути. Ако постигнете целосна ерекција за време на масажата, почекајте пенисот да се спушти најмалку 80% за да избегнете внатрешно оштетување. Не е неопходно да се масира енергично, туку умерено.

Масажата со кремот HYPER MEN ќе овозможи зголемен проток на крв во ткивото.

Уживајте во незаборавно пријатното чувство и извонредните резултати што ќе ви ги даде оваа крема.

Несакани ефекти или нуспојави досега не се забележани или не постојат! Не користете на оштетена кожа, не користете веднаш по бричење и доколку има рани. Доколку почувствувате непријатно пецкање, исплакнете ја кремата со топла вода или гел за туширање.