видео

Пронајдени се 45 резултати на тема „видео“
Регион

Ципрас со промотивно видео ја убедува грчката јавност дека договорот од Преспа е победа за грчката дипломатија

Со извадоци на делови од телефонскиот разговор со Заев, грчкиот премиер Ципрас ја почна својата кампања во пресрет на најавеното решение...