– На 23.04.2021 во 20.14 часот во СВР Куманово, С.Е.(19) од с.Љубодраг,кумановско пријавила дека пред продавница во с.Љубодраг дошло до нарушување на јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу повеќе лица, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.