Џенифер Анистон, Дејвид Швимер, Кортни Кокс, Метју Пери, Лиса Кудроу и Мет Лебланк позираа заедно и ни дозволија да ѕирнеме што нè очекува во „Friends: The Reunion“ што ќе се емитува на 27 мај.

Видеото дефинитивно ќе ви побуди носталгија и ќе ве потсети на најинтересните моменти од серијата.