Тешка сообраќајка се случила вечерва во центарот на Скопје, дознава 24 Инфо.

Две возила се судриле околу 21 часот кај Ловец, пред Министерството за правда.

Полицијата во моментов врши увид и ги утврдува причините за несреќата.

Од МВР засега нема информации за повредени лица.