Кастриот Реџепи во прегратките на ДУИ, и тоа кај „огнените“ (ФОТО)

К
Македонија 03.10.2022. 16:52

Изет Меџити, Блерим Беџети и Кастриот Реџепи викендов на своите фејсбук-профили објавија заедничка фотографија која ја насловија „заедно“.

Кастриот е пратеникот поради чие исчезнување лани не падна владата на Заев.